سلام مهمان عزیز

اگر من را می بینی , این بدان معنی می باشد که هنوز در سایت ثبت نام نکرده یا  وارد نام کاربری خود نشده اید. برای استفاده از انجمن و استفاده از تمامی امکانات آن می بایست در انجمن عضو شوید. عضویت در انجمن رایگان و در کمتر از 30 ثانیه امکان پذیر می باشد.

برای عضویت کلیک کنید : عضویت

برای ورود کلیک کنید : ورود

قضاوت یا وکالت ؟
زمان کنونی: 10-02-2014, 05:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: gemini
آخرین ارسال: نیکوکردار
پاسخ 64
بازدید: 10071

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضاوت یا وکالت ؟
06-02-2012, 11:36 PM
ارسال: #1
قضاوت یا وکالت ؟
سلام دوستان میخواستم نظرتون رو درباره انتخاب ادامه راه و آزمون بدونم به نظر شما قضاوت یا وکالت
صرف نظر از سختی آزمون ها اظهار نظر کنید
منظورم بیشتر دریافت نظرات درباره ماهیت این دوحرفه هست ؟ و برتری ها و شرایطی که دارند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hadi88

06-14-2012, 07:54 AM
ارسال: #2
RE: قضاوت یا وکالت ؟
به نظر من وکالت
 سپاس شده توسط ماری ، gemini

06-17-2012, 11:35 AM
ارسال: #3
قضاوت ما الان به افراد باوجدان و علی صفت در این وادی نیاز داریم
 سپاس شده توسط gemini

06-26-2012, 07:43 PM
ارسال: #4
به نظر من چه وکالت چه قضاوت وجدان مهمترین حرف را دراین دو شغل می زند.
 سپاس شده توسط gemini

07-20-2012, 10:16 PM
ارسال: #5
به نظرمن قضاوت,[/size]
 سپاس شده توسط gemini ، عزیززاده

07-28-2012, 09:53 AM
ارسال: #6
میگن قاضی ها در پرتگاه جهنمند
 سپاس شده توسط gemini

07-28-2012, 03:37 PM
ارسال: #7
چرا؟.........
همه ادمها بین بهشت و جهنمن................وکیل هم همینه
 سپاس شده توسط gemini ، H.R.Gholamy

09-07-2012, 10:55 AM
ارسال: #8
قضاوت
 سپاس شده توسط gemini

09-07-2012, 11:28 AM
ارسال: #9
قضاوت به شرط اینکه دنبال پول نباشی در غیر اینصورت وکالت.
 سپاس شده توسط gemini

09-07-2012, 07:21 PM
ارسال: #10
har 2ta khoban vali kare gezavat kheili hasastare va sarneveshtsaz hast,to hichyek nabayad hag ro be pol forokht!

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند!
 سپاس شده توسط gemini ، H.R.Gholamy

09-10-2012, 01:28 PM
ارسال: #11
به نظر من هردو خوبه ولی قضاوت کردن خیلی مشکلتر نیاز به آگاهی زیاد داره منظورم حساسیت موضوع قضاوت بین دوطرفه .وکالت هم همینطور لدت حمایت کردن از اشخاص مخصوصا وقتیموفقیت آمیزباشه شیرین
 سپاس شده توسط gemini ، مهدیانی ، alialaie

09-15-2012, 12:32 PM
ارسال: #12
بستگی داره به موقعیتی که در آن قرار دارید:
از لحاظ اداری قضاوت
از جنبه خصوصی وکالت
نظر خودت تو این زمینه چیه؟
 سپاس شده توسط gemini

09-17-2012, 09:34 AM
ارسال: #13
وکالت

جائی در پشت ذهنت به خاطر بسپار ، که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست . . .
Heart
 سپاس شده توسط gemini

09-17-2012, 10:22 AM
ارسال: #14
به نظر من هیچ شغلی ابهت و قدرت قضاوت رو نداره درضمن جایگاه شخصیت اجتماعی هیچ کسی به قاضی نمیرسه
حتی رئیس جمهور هم بهش نمیتونه "تو" بگه

هنر عدالت در این نیست که تمام گناهکاران مجازات شوند ،هنر عدالت در این است که هیچ بی گناهی مجازات نشود
 سپاس شده توسط gemini ، lawyer60

09-17-2012, 06:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-17-2012 06:54 PM، توسط gemini.)
ارسال: #15
بله از نظر جایگاه اجتماعی قضاوت بالاتر از وکالته ....
در مورد اینکه قضات در پرتگاه جهنمند ...... بله موافقم
ولی در حال حاضر در کشور ما اگه وکیل عالی باشی میتونی وارد قضاوت هم بشی اگه منع خاصی نباشه و یه قاضی هم میتونه بعد از 10 سال قضاوت و پایان تعهد سراغ وکالت بره (البته به راحتی )
وکیل از آزادی بیشتری برخورداره ........... و قاضی از قدرت بیشتری
من وکالت در تهران رو به قضاوت ترجیح میدم
یه دوستی به من یه پیشنهاد در مورد شغل قضاوت و وکالت کرد که اینجا مینویسم

...............................................................................................................................................................................................................................................
قضاوت یا وکالت
به: gemini
دوست عزیز بنده با 10 سال کار حقوقی با قاطعیت به شما دوست جوان توصیه می کنم اگه راه دیگری به جز این دو شغل را بتوانی در پیش بگیری مطمئن باش پشیمان نمی شوی جون در این دوشغل، خود فرد فقط سی درصد قضیه می باشد و بقیه به قانون، جامعه، اقتصاد، مردم و غیره بستگی دارد که فعلا هیچ کدام از اینها وضع خوبی ندارند و فرد وکیل و قاضی با مشکلات عدیده و بی فایده ای روبرو است
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم نطری ست ولی متاسفانه شاید تا حدی درست باشه
دوستان وکیلی دارم دارم به خصوص در شهرستان که در آمد مناسبی ندارند و تعداد وکالت ها شون از 3 بار در سال هم کمتره
 سپاس شده توسط hojjat20 ، lawyer60

09-17-2012, 08:54 PM
ارسال: #16
هرکسی میتونه در پرتگاه جهنم باشه، ما جهنم رو با اعمالمون میسازیم

هنر عدالت در این نیست که تمام گناهکاران مجازات شوند ،هنر عدالت در این است که هیچ بی گناهی مجازات نشود
 سپاس شده توسط lawyer60

10-05-2012, 11:00 AM
ارسال: #17
وکالت هرچند هم وکالت هم قضاوت برای خانوما خیلی سخت چون به هیج وجه امنیت ندارن ولی وکالتو ترجیح می دم

10-09-2012, 12:13 AM
ارسال: #18
از نظر شکلی و ماهوی وکیل قدر تر است.با سپاس.

10-11-2012, 01:39 PM
ارسال: #19
وکالت بهتره باتشکر.

10-13-2012, 12:35 PM
ارسال: #20
اون چیزی که برای بنده مسلم هست اینه که وکلا غبطه ی شغل قضاوت رو میخورن و قضات هم غبطه ی شغل وکالت....هر دو شغل مملو از استرس هست

از همه بهتر و بی دردسر تر و کم استرس تر ، سردفتری هست ولاغیر............

دردنیایی که برای یک تکه سیب همه بهشتیان زمین گیرشده اند چه انتظار غریبی است عدالت
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 سپاس شده توسط بانوآریایی ، حکمت ، H.R.Gholamy ، lawyer60

12-23-2012, 07:01 PM
ارسال: #21
(09-17-2012 10:22 AM)mohsen.yousefi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من هیچ شغلی ابهت و قدرت قضاوت رو نداره درضمن جایگاه شخصیت اجتماعی هیچ کسی به قاضی نمیرسه
حتی رئیس جمهور هم بهش نمیتونه "تو" بگه

دوست عزیز از حرف تا عمل خیلی فاصله هست و در عمل استقلال قضات امری متروک و فراموش شده می باشد.......به تجربه اینو میگم

دردنیایی که برای یک تکه سیب همه بهشتیان زمین گیرشده اند چه انتظار غریبی است عدالت
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر

12-25-2012, 02:29 AM
ارسال: #22
Heartدرود
برای من که فعلا فرقی نداره، 12 سال قبل از دانشگاهی دولتی در تهران فارغ التحصیل شدم و رفتم دنبال کار آزاد، ولی چون به قول بچه های دیار ما " بی مایه، فتیره"
خیلی زود ورشکست شدم. الان دانشجوی جزا و جرمشناسی (ترم 3) در دانشگاه اختاپوس آزاد هستم. 2 ساله که در آزمون وکالت شرکت کردم ولی موفق نشدم. پایان دوره ی شاهرودی در آزمون مشاوران (ماده 187) قبول شدم ولی در شروع دوره ی لاریجانی تو مصاحبه رد شدم. حالا فهمیدین چرا برام فرقی نداره چون می خوام تو رشته ی خونم شاغل شم نه اینکه به شغل رانندگی ادامه بدم. بی انصاف نباشم، هر 2تا شو دوست دارم البته اگه مصاحبه گران و ... قوه ی محترم قضاییه بذارن.
بدرودHuh
 سپاس شده توسط حکمت ، بانوآریایی

01-13-2013, 09:04 AM
ارسال: #23
(10-13-2012 12:35 PM)جعفرنیا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون چیزی که برای بنده مسلم هست اینه که وکلا غبطه ی شغل قضاوت رو میخورن و قضات هم غبطه ی شغل وکالت....هر دو شغل مملو از استرس هست

از همه بهتر و بی دردسر تر و کم استرس تر ، سردفتری هست ولاغیر............

وکالت خیلی بهتر است بخاطر اینکه نسبت به قضات ازادی بیشتری دارزند

01-27-2013, 06:19 PM
ارسال: #24
من ترم 1 حقوقم و عاشق وکالت
 سپاس شده توسط aasamani

02-07-2013, 12:25 PM
ارسال: #25
azizam age shoma tavanayisho nadarid ke to azmoon ghabool shid tafghsire baghie nist.hame ke nabayad vakil ya ghazi beshan.alaki ke nist ke ghorboon sheklet.age mitooni tavanaei elmit ro bebar bala.badesham shoma ke daneshjoye terme 3 hasty chetor entezar dari azmoon ghabool shi?

02-08-2013, 12:26 PM
ارسال: #26
به نظر من توی رشته ی ما حرف اول رو قضاوت میزنه و بعد وکالت
این دو رشته برای خانوما دو شغل خطرناکین
پر از استرس و .....
اما آقایون به نظر من بستگی به وجدان طرف داره
اگه واقعا بتونه به اون قسم هایی که به عنوان قاضی میخوره پایبند باشه که فبها و گرنه....
وکالتم همینه به نظر من اگه وکیل منفعت خودشو بر حق بودن طرف ترجیح نده و یکم وجدان داشته باشه خوبه که متاسفانه امروزه خیلی کمرنگ این موضوع
فکر میکن بی دغدغه تر از همه سر دفتری باشه

خدایا

در ۲ راهی زندگی ام

تابلوی راهت را محکم قرار بده
نکند که با نسیمی راهم را کج کنم . . . . .

02-08-2013, 06:37 PM
ارسال: #27
سلام به همه حقوقدانان بنظر من مهم اینه که بدانی در کجا بیشتر میتوانی مفید باشی با سپاس.

02-11-2013, 01:49 PM
ارسال: #28
بسم الله العادل، باسلام:
دوستان عزیز، تو هر کدوم که بتونی بیشتر از اصول انصاف و عدالت پیروی کنی اون بهتره و الا هر کاری ناحقش پرتگاه جهنمه!

02-16-2013, 10:45 PM
ارسال: #29
دوستان عزیز وکالت و قضاوت هردو وجدان اخلاقی ملازمه ی آنهاست ولی قضاوت از نظر جایگاه برتر و درعین حال بحث اخروی آن بالنسبه حساستر در پیشگاه خداوند است

02-17-2013, 09:44 PM
ارسال: #30
من باشم وکالتو انتخاب میکنم چون قضاوت فوق العاده حساسه و کوچکترین اهمال قاضی رو مدیون و به قول معروف مشغول ذمه میکنه و یک آه از یه بیگناه بلند شه دودمان زندگی قاضی نااهل رو به باد میده
 سپاس شده توسط r.mafakher ، مهدیانی

02-25-2013, 12:57 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-25-2013 01:12 AM، توسط asghar2000.)
ارسال: #31
قاضی هم درآمدش محدودتره هم زندگی اجتماعی اش هم مجبوره به همه پرونده ها رسیدگی کنه
از همه بهتر استادیه و در کنارش وکالت
هــــــــــــــــم فال هـــــــــــــــم تماشا

هرگز نگویم خدایا دستم بگیر
عمری است گرفته ای مبادا رها کنی
 سپاس شده توسط helelyos ، نیستان

02-25-2013, 01:20 AM
ارسال: #32
تبريك ميگم بخاطر اين انتخاب تون بنده هم كاملا با شما موافقم
 سپاس شده توسط نیستان

03-16-2013, 12:56 PM
ارسال: #33
وکالت

03-17-2013, 12:04 PM
ارسال: #34
وکالت بهتره.چون آزادی داره

مجرم آزاده منم،تن به جزا داده منم ............................قاضی درگاه تویی،حکم سحرگاه تویی

03-29-2013, 11:12 PM
ارسال: #35
اکثر حقوقدانهای محترمی که نظر دادند یا اهل کار نیستند ویا زیر بار مسئولیت برو نیستند بالاخره باید یکی باشه که این کارهارو انجام بده اونایی که ضعیف و شلند بهتره که همین حالا میدون رو واسه بااراده هاخالی کنن.

03-30-2013, 01:30 PM
ارسال: #36
ببخشید مثلا چیکار کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟

هرگز نگویم خدایا دستم بگیر
عمری است گرفته ای مبادا رها کنی
 سپاس شده توسط H.R.Gholamy ، asghar00 ، نیستان

04-20-2013, 05:11 PM
ارسال: #37
وکالت فقط برتری بزرگش اینه که کارت خصوصی هست ودر استرس و عذاب وجدان این چیزا نیستی... اما قضاوت اگر بشه راه علی (ع) رو رفت خوبه . که کسی نمیتونه بره

04-21-2013, 11:38 PM
ارسال: #38
کاربر محترم کاملا اشتباه می کنی وکیلی در اثبات حق موکل بی تفاوت باشد ان وکیل نیست می توان گفت اون دلال است نه وکیل وکالت و قضاوت هر دو تمامی خصوصیات همدیگر را دارند منتهی قضات از دولت حقوق می گیرد و وکیل حق الوکاله از موکل
 سپاس شده توسط lawyer60

05-04-2013, 12:47 PM
ارسال: #39
وكيل در برنامه ريزي روزانه آزادي عمل بيشتري داره ولي قاضي نه .در ضمن نتيجه گيري نهايي با قاضيه پس بايد به شدت مراقب بود تا مبادا...Sad
 سپاس شده توسط lawyer60

05-05-2013, 07:05 PM
ارسال: #40
سلام بچه ها من امروز عضو شدم وامیدوارم بتونیم دوستای خوبی برای هم باشیم.دررابطه بااین موضوع به نظرمن هرکس باتوجه به گرایش درونی خودش انتخاب میکنه که کدوم بهتره وبحث دراین مورد باتوجه به شناختی که هممون ازاین مشاغل داریم به نظر می اد خالی از لطف باشه.
 سپاس شده توسط مهدیانی

05-07-2013, 10:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-07-2013 10:42 AM، توسط سحر68.)
ارسال: #41
سلام قضاوت همونطوری که اطلاع دارید روحیه خاصی رو میطلبه سرشار از وجدان و انصاف و عدالت و خ فاکتورای دیگه که اگر نداشته باشی به نظر من نباید بری سمتش البته ناگفته نماند که اکثر قضات بزرگ کشورمان با این موضوع خ راحت کنار میان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!وکالت انعطاف بیشتری در انتخاب پرونده داره در صورتی که قاضی این حق انتخاب رو نداره و وکیل کارش تنها دفاع هست نه تشخیص درستی یا نادرستی.

خدایا آنقدر به من ظرفیت بده که نعمتهایی که از روی بخشندگی ات به من میدهی به پای لیاقت خودم ننویسم....

05-22-2013, 11:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-22-2013 11:08 AM، توسط reza000.)
ارسال: #42
با سلام .
من هم تازه عضو سایت شدم خیلی جالبه البته امیدوارم مشارکت بچه های دیگه هم بیشتر بشه که این نیازمند تبلیغ هست .

بنده هم مثل این دوستمون روزی دردوراهی وکالت یا قضاوت قرار گرفته بودم . با تعدادی دوستان که در زمینه حقوقی شاغل بودند مشورت کردم تصمیم بر این شد که قضاوت رو انتخاب کنم .
البته راه قاضی شدن از وکیل شدن خیلی سخت تره خیلیییییییییی
انقدر که من کسی را میشناسم که الان 2سال با حفاظت اطلاعات قوه درگیر هست به خاطر یکبار سفر به انگلیس
با سلام .
من هم تازه عضو سایت شدم خیلی جالبه البته امیدوارم مشارکت بچه های دیگه هم بیشتر بشه که این نیازمند تبلیغ هست .
بنده هم مثل این دوستمون روزی دردوراهی وکالت یا قضاوت قرار گرفته بودم . با تعدادی دوستان که در زمینه حقوقی شاغل بودند مشورت کردم تصمیم بر این شد که قضاوت رو انتخاب کنم .
البته راه قاضی شدن از وکیل شدن خیلی سخت تره خیلیییییییییی
انقدر که من کسی را میشناسم که الان 2سال با حفاظت اطلاعات قوه درگیر هست به خاطر یکبار سفر به انگلیس

مدعی خواست کند ریشه ما / غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما

06-04-2013, 07:11 PM
ارسال: #43
با سلام ، به نظر بنده قضاوت بهتره اما از اونجایی که محدودتر نسبت به وکالت هست و تصمیم نهایی بر اثر قضاوت انجام میشه ، وکالت از این حثت بهتره
در هر صورت یک اشتباه کوچیک ممکنه یک زندگی رو خراب کنه یا از بین ببره و صدماتی رو به اون وارد کنه که خود این موضوع عذاب وجدان ها و درگیری های فکری و روانی خاص خودش رو داره ، حالا اگه غیرقابل برگشت و جبران باشه که دیگه بدتر !
من حیث المجموع هر دو مزایا و خوبی ها و مشکلات خودشون رو دارن ؛ اما خب طبق روحیاتی که بنده دارم ، نسبت به قضاوت علاقه بیشتری دارم و امیدوارم بتونم روزی وارد به این کار بشم
من دانشجوی ترم 5 حقوق هستم و خوشبختانه با 20 سال سن اوایل راهم هست
برای همگیتون آرزوی موفقیت دارم .

06-21-2013, 09:00 PM
ارسال: #44
سلام
به نظر من قضاوت اصلا کار ساده ای نیست و فردای قیامت برای ذره ای بی عدالتی باید تقاص پس بدهید .
البته در وکالت هم همین طور است ولی نسبت به قضاوت جای تامل بیشتری است

06-22-2013, 06:00 PM
ارسال: #45
با سلام
به نظر من برای مردان قطعا قضاوت بهتره اما برای خانمها نمیدونم. قضاوت خیلی کار ساده ای نیست اما شاید باز هم برای خانمها بهتر باشه.

08-23-2013, 10:56 AM
ارسال: #46
(06-02-2012 11:36 PM)gemini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخواستم نظرتون رو درباره انتخاب ادامه راه و آزمون بدونم به نظر شما قضاوت یا وکالت
صرف نظر از سختی آزمون ها اظهار نظر کنید
منظورم بیشتر دریافت نظرات درباره ماهیت این دوحرفه هست ؟ و برتری ها و شرایطی که دارند
به نظر من وكالت چون از هفت دولت آزادي

09-12-2013, 01:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-12-2013 01:44 PM، توسط afshar.mahmoodi.)
ارسال: #47
(12-25-2012 02:29 AM)kian56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heartدرود
برای من که فعلا فرقی نداره، 12 سال قبل از دانشگاهی دولتی در تهران فارغ التحصیل شدم و رفتم دنبال کار آزاد، ولی چون به قول بچه های دیار ما " بی مایه، فتیره"
خیلی زود ورشکست شدم. الان دانشجوی جزا و جرمشناسی (ترم 3) در دانشگاه اختاپوس آزاد هستم. 2 ساله که در آزمون وکالت شرکت کردم ولی موفق نشدم. پایان دوره ی شاهرودی در آزمون مشاوران (ماده 187) قبول شدم ولی در شروع دوره ی لاریجانی تو مصاحبه رد شدم. حالا فهمیدین چرا برام فرقی نداره چون می خوام تو رشته ی خونم شاغل شم نه اینکه به شغل رانندگی ادامه بدم. بی انصاف نباشم، هر 2تا شو دوست دارم البته اگه مصاحبه گران و ... قوه ی محترم قضاییه بذارن.
بدرودHuh

شما اگه بتوني دكترا قبول شي با استفاده از جذب اختصاصي قضات ميتوني بدون آزمون وارد حرفه قضاوت بشي فقط يه مصاحبه تشخيصي ازت ميگيرن و گزينش. با آرزوي موفقيت همگي.

(12-25-2012 02:29 AM)kian56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Heartدرود
بدرودHuh

دانشجويان دوره دكتري حقوق با هر گرايشي به شرط داشتن ليسانس حقوق بدون آزمون و مصاحبه علمي در جذب اختصاصي قضات، جذب ميشن.

09-18-2013, 10:43 AM
ارسال: #48
سلام بر دوستان و همکاران گرامی
من قبلا فکر می کردم که قضاوت بهتر از وکالته اما چند وقت پیش با دو سه نفر از قضات صحبت می کردم یکیشون از بازرسی زیاد گله داشت یکی دیگه می گفت که این شغل بیمار کننده هست و می گفت که روزی 9 تا قرص مصرف میکنه و یکی دیگه از آقایون که قاضی دادگاه تجدیدنظر بود می گفت هر شب از اینکه باید فردا صبح بیام اینجا ناراحتم.
می بینید مهم نیست که ما در چه شغلی مشغول هستیم بلکه مهم اینه که اون شغل با روحیات ما سازگار باشه و ما از انجامش حداقل اگه لذت نمی بریم، تنفر هم نداشته باشیم و الا نفس کار وکالت و قضاوت مثل هم هستن هرچند جایگاهی که قضاوت داره شاید وکالت نداشته باشه.
کسی که به نظر خودش به درد وکالت نمی خوره شاید به درد قضاوت هم نخوره . هر دو شغل به روابط عمومی بالا و مردم دوستی احتیاج داره مخصوصا در شغل قضاوت که حجم کار بالاتره و مراجعه کنندگان هم زیادن.
اما در نهایت افرادی که از چونه زدن با موکل سر پول و حق الوکاله، ناراحتن شاید مشاغل دولتی مثل قضاوت بتونه مشکلشون رو حل کنه هر چند شغل دولتی هم بحث هایی مثل رئیس و مرئوسی در میانه و مزایای شغل آزاد رو نداره.
 سپاس شده توسط mehdilaw ، mortezaz

09-27-2013, 02:11 PM
ارسال: #49
وکالت

10-04-2013, 11:13 AM
ارسال: #50
سلام دوستان
فقط اين قضيه رو مد نظر قرار بديد كه تو قضاوت يكسال بلكه بيشتر سر كاريد!
اونم شايد قبول شيد شايدم رد!!!
اگه حوصلشو داريد ثبت نام كنيد.
 سپاس شده توسط mortezaz

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ بازدید: آخرین ارسال
Rainbow دعوت به همکاری برای دفتر وکالت شادکام 0 1,035 06-16-2013 01:26 AM
آخرین ارسال: شادکام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان