سلام مهمان عزیز

اگر من را می بینی , این بدان معنی می باشد که هنوز در سایت ثبت نام نکرده یا  وارد نام کاربری خود نشده اید. برای استفاده از انجمن و استفاده از تمامی امکانات آن می بایست در انجمن عضو شوید. عضویت در انجمن رایگان و در کمتر از 30 ثانیه امکان پذیر می باشد.

برای عضویت کلیک کنید : عضویت

برای ورود کلیک کنید : ورود

میزان در آمد وکلا
زمان کنونی: 08-27-2014, 02:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: gemini
آخرین ارسال: مجتبي/
پاسخ 20
بازدید: 6749

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میزان در آمد وکلا
04-10-2012, 09:04 PM
ارسال: #1
میزان در آمد وکلا
میانگین در آمد وکلا چقدر هست ؟
درآمد یک وکیل به چه عواملی بستگی داره ؟
چه تخصص هایی از حقوق درآمدش بالاست ؟
یه وکیل تازه کار چطور میتونه در آمد بالایی داشته باشه ؟

در آمد وکلای کانون وکلا مرکز با سایر استان ها چقدر تفاوت داره ؟؟
وکیل گدا هم داریم ؟ وکیل روی خط فقر یا حتی زیر خط چطور ؟
وکیل میلیاردر که کم نداریم ظاهرا
اینجا رو که خوندید حتما.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط مهدیانی

07-28-2012, 09:42 AM
ارسال: #2
RE: میزان در آمد وکلا
اگه فن بیانت بالا باشه ماهانه تازه کارش 3 الی 4 تومن و اما اگه نه شناخته شده ای نه باسواد برو قضاوت اونجا حداقل ماهانه 1.5 میدن من شوهرم وکیل هستند و درامشون بعد از 4 سال وکالت به 5 میرسه
 سپاس شده توسط aasamani ، redmeysam ، mehranm1000 ، مهدیانی

03-24-2013, 10:22 PM
ارسال: #3
یعنی چی که نه شناخته شده ای و نه باسواد برو قضاوت؟؟؟؟ناسلامتی دارید مشاوره میدیدا

دردنیایی که برای یک تکه سیب همه بهشتیان زمین گیرشده اند چه انتظار غریبی است عدالت
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 سپاس شده توسط عدالتخانه

03-24-2013, 11:08 PM
ارسال: #4
بجاي كاربر شهره من از همه ي قضاتي كه در انجمن هستند معذرت ميخوام و از قضات محترم خواهش ميكنم كه اين حرف رو به دل نگيرن چون تو انجمن هر كسي كه دسترسي به اينترنت داره ميتونه بياد تو انجمن و نظر بده. اما شما كاربر شهره اولا اينكه ذكر كردين كه شوهرتون وكيل هستن پس لطف كنين به عنوان يه همسر وكيل اين رو در خاطرتون داشته باشين كه تو هر شغلي كه پايه ي حقوق ميخواد همه بايد يه آزموني رو پشت سر بذارن همه ي اين آزمون ها هم نياز به سواد بالايي دارن چون واقعا رقابت ها سخت و سنگين هستند اما قضاوت سخت تره و همه ي قبول شدگان علاوه بر آزمون به مصاحبه هم دعوت ميشن يعني علاوه بر توان بالاي علمي يك قاضي از هر جهت بايد صلاحيت اين منسب رو داشته باشه.
 سپاس شده توسط حکمت ، aghasaber ، سالیا ، modaberan ، عدالتخانه ، دروازهhنh ، aasamani ، vakilak ، iman_nademi ، مهدیانی

03-25-2013, 01:37 AM
ارسال: #5
نظر خانم جلالی کاملا درسته اما باید بگم که متاسفانه نظر کاربر شهره بنا به دلایل نادرستی در جامعه ی غیر حقوقی وجود دارد که کاملا اشتباه است چون همه ی قضات محترم و وکلا و سردفتران گرامی باید از فیلتر بگذرند و هیچ یک از آزمون ها را نمیتوان به طور کامل سخت تر از دیگری دانست پس نمی توان گفت کدامیک با سواد ترند اما در مورد شناخته شده بودن و زرنگی شاید حق با ایشان باشد چون وکیل باید جسور و شناخته شده باشد و در مورد قضاوت هم قاضی باید عادل و عالم باشد چون قاضی نیازی به شناخته شدن ندارد و هریک باید ویژگی باسوادی را داشته باشند و حتما هم دارند
البته بهتره از بحث خارج نشیم
لطفا اگه اطلاعات کافی دارید به سوالات مطرح شده جواب دهید چون خیلیها این سوالات را دارند با تشکر

هرگز نگویم خدایا دستم بگیر
عمری است گرفته ای مبادا رها کنی
 سپاس شده توسط vakilak ، ostadazad88

05-26-2013, 01:33 PM
ارسال: #6
اول سلام.در رابطه با نظرات بالا چند چیز هست که گفته نشده.اول اینکه ما تو ایران وکیل کم سواد کم نداریم که این موضوع برمیگرده به زمانی که دادگستری خارج از ضوابط کانون وکلا پروانه صادر کرد.دوم اینکه آزمون قضاوت مطلقا از آزمون وکالت کانون سخت تر نیست.تفاوت اینجاست که استخدام قضات بیشتر گزینشی هست و این امر میتونه باعث بی عدالتی بشه،ای بسا که تا الان هم شده.و قاضی کم سواد هم داریم.. این امر هم چیز عیانی است که حاجت به بیان نیست. آرزوی موفقیت برای همه.

سلام.جهت تبادل نظر برای آزمون وکالت92با من در ارتباط باشید.
 سپاس شده توسط modaberan ، vakilak ، بانوآریایی ، r.mafakher

06-06-2013, 09:49 PM
ارسال: #7
بسیاری از وکلا هستند که بخاطرنداشتن سواد و نا شناخته بودن تعداد پرونده هاشون به سالی 3 یا 4 تا نمیرسه

مدعی خواست کند ریشه ما / غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما

07-21-2013, 07:16 PM
ارسال: #8
سلام
من وکیل نیستم خوب تو اینترنت میگشتم دنبال قوانین تغییر کاربری خوب خوردم به این سایت مجبور شدم ثبت نام کنم چشم خورد به میزان درامدتون
واقعا تازه کارتون که فن بیانم نداشته باشه سالی 3 تا 4 در میاره
وضعتون از ماها بهتره بابا خوش بحالتون یادم باشه این سری مسیرم خورد به وکیل به این راحتی پول ندم!!!!

07-21-2013, 07:43 PM
ارسال: #9
سلام
اين طرز بيان شايسته كسي كه به طريقي با حقوق سروكار داره نيست.
وكلا بر اساس قراردادهاي منعقده ،حق الوكاله دريافت ميكنند و به زور پولي دريافت نميكنند
شما هم مجبور نيستيد با وكيل طراز اولي كه الحق كارش عالي هست و بالتبع استحقاق يك حق الوكالۀ خوب هم داره قرارداد ببنديد
و حتي اگر خودتون از عهده كارهاي حقوقيتون برميايد كه چه بهتر.ديگه سراغ اين وكلا نريد و وقت ديگراني كه قدر شناس زحمات اين قشر هستند هم نگيريد.

آنچه سرنوشت ما را تعيين مي كند شرايط زندگيمان نيست بلكه تصميم هاي ما است.
آنتوني رابينز
 سپاس شده توسط vakilak

07-22-2013, 03:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-22-2013 03:29 PM، توسط حکمت.)
ارسال: #10
سلام
دوست عزیزiman-nademiازسختی کاروپروسه رسیدگی دادگاه ومیزان حق الوکاله وکلاءازهمه مهمتر مقایسه آن با درآمد یک شغل آزادباگردش سرمایه اطلاع دقیقی نداشته اندکه چنین درخصوص درآمد آنان اظهارنظر فرموده اند
علی ایحال بنده به خاطره ای ازدکترنوریها استاددانشگاه ووکیل پایه یکم بامعرفی کانون وکلاء قم به نشانی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکتفاء میکنم تاسختی کاریک وکیل رامقایسه فرمایند

مضافآ اینکه بنده وکلائی میشناسم که با هفتصدهزارتومن هم دریک پرونده حقوقی اکتفاء مینمایند باسوادودلسوز هم هستند
مزیداطلاع دوستم یک پرونده حقوقی باموضوع تخلیه مورداجاره به علت تعدی مستاجرکه دردادگاه مطرح شده دردادگاه تجدیدنظر100/000تومان حق الوکاله منظور گردیده است ،پس ازاین هم اجرای حکم ومقابله با مستاجر محکوم شده بحث جداگانه ای است متفرعات دیگری هم دارد که ازاطاله کلام خودداری مینمایم

سئوال-شمااگروکیل باشید ومالک به شما جهت تنظیم قراردادفوق مراجعه نماید چقدرباایشان قراردادتنظیم میکنید؟
تنظیم قراردادوتقدیم دادخواست به دادگاه9/9/91صدوررای دادگاه بدوی15/11/91 تجدیدنظرخواهی سپس کارشناسی وصدورحکم محکومیت-مورخ11/3/91درخواست اچرای حکم 10/3/91که تاین زمان به اجرای حکم نرسیده بلکه اشخاصی قصد اعتراض شخص ثالث دارند چون ذینفع بوده ودردادرسی توسط مالک مخاطب نبوده اند
موفق باشید

ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............

07-24-2013, 04:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-25-2013 01:30 PM، توسط بانوآریایی.)
ارسال: #11
این قسمت که یکی از دوستان فرمودن " اگه نه سواد داری نه شناخته شده ای برو قضاوت " منو یاد دادگاه یکی از بخشهای شهرستان خودمون انداخت. قاضی هایی که معمولا به بخشهای کوچیک میفرستن متاسفانه بعضیهاشون مصداق حرف همین خانم هستن.
مردم شهر ما و مخصوصا بخش های شهرستان ما واقعا در مورد مسائل حقوقی مظلوم واقع شدن.
البته قاضی های جدیدی که میان با اینکه تازه کار هستن، خیلی قوی تر از سابقن. لااقل تسلطشون به متن قانون خوبه هرچند از نظر تجربه عملی پخته نباشن و این واقعا جای خوشحالی داره.
لازمه اضافه کنم که خود من و خیلی از دوستانم وقتی در امتحان وکالت قبول شدیم و کارمون رو شروع کردیم اگر یک وکیل خوب صد امتیاز داشته باشد ما منفیه صد بودیم.
به امید موفقیت همه حقوق دانان عزیز.

02-14-2014, 11:41 PM
ارسال: #12
سلام .من کلاس دوم ریاضی متوسطه هستم.17 سالمه .ولی به خاطر علاقم میخوام رشتمو به انسانی تغییر بدم و در رشته حقوق ادامه تحصیل بدم.بگید کار درستی انجام میدم یا نه.ممنون

02-15-2014, 10:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-15-2014 11:00 AM، توسط مهدیانی.)
ارسال: #13
سلام دوستان عزیزو ومحترم بنده لیسانس علوم تربیتی دارم وبرای ارشد درام حقوق خصوصی میخونم البته دانشگاه آزاد میخواستم منو راهنمایی کنید که ارشد ح خ بدردم میخوره یانه ؟؟؟؟

02-16-2014, 10:39 AM
ارسال: #14
چقدر جواب میددی وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

02-16-2014, 03:45 PM
ارسال: #15
(02-15-2014 10:59 AM)مهدیانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزو ومحترم بنده لیسانس علوم تربیتی دارم وبرای ارشد درام حقوق خصوصی میخونم البته دانشگاه آزاد میخواستم منو راهنمایی کنید که ارشد ح خ بدردم میخوره یانه ؟؟؟؟

باسلام خدمت شمادوست عزیز.به نظربنده تغییررشته اصلا کاردرستی نیست.کلیات حقوق درمقطع لیسانس است شماکه اصلا هیچ شناختی دراین زمینه ندارین درمقطع ارشد با مشکل روبرومی شوید.البته تا هدفتان چه باشد؟البته گفتنی است برای شرکت در آزمون های حقوقی مثل وکالت نیاز به داشتن لیسانس است.موفق باشید.
 سپاس شده توسط محمدحبیبی

05-27-2014, 01:44 AM
ارسال: #16
آهای با سوادا
جون مادرتون به هوش بیاید
کشورتون نیازداره:
به پشت کار
به ادامه دادن
به جلو رفتن
و در مقابل:
به وارونه ی تمام موارد بالا...
اون شخصی که گفته بود: اگه شناخته شده نیستی و...
دقیقا درست گفته. به خداوندی خدا
فقط نباید آزمونت خوب باشه
بی سواد بکسی میگن که بعد از درس خوندن وجدان نداره شعور نداره
و نا مرده
من توی جای معروفی کار میکنم
دورو برم پر آدم درسخونده ی آزمونی هست
بعضیشون وجدان ندارن
اکسرشون پیگیر وسخت کوش نیستن
و به جرعت میتونم بگم 95 درصدشون هدف ندارن.
از خودت بپرس:
آیا اینا با سواد ودانا هستن؟

خیلی راست گفت ...

06-28-2014, 11:21 AM
ارسال: #17
(02-15-2014 10:59 AM)مهدیانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عزیزم من دانشجوی ترم آخر کارشناسی حقوق هستم.از نظر من که نه...چون اکثر یا بهتر بگم تمام بحثای پایه ی حقوق رو توی مقطع کارشناسی یاد میگیری....درهر صورت موفق باشی

07-04-2014, 02:06 PM
ارسال: #18
سلام دوست عزیز من کارمند رسمی بانک صادرات هستم و حدود ۷سال در قسمت باجه این بانک مشغول به خدمت هستم محل خدمتم هم در شهرستان و حدود ۱۷۰۰۰۰۰۰ریال حقوقم الان چند وقتی که پروانه وکالتم اومده میخوام از بانک استعفا بدم ولی مردد هستم که شاید تو وکالت نتونم اینقدر در بیارم مدرکم هم ارشد حقوق خصوصی نظر شما چیه؟

07-08-2014, 12:31 AM
ارسال: #19
(07-28-2012 09:42 AM)شهره نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه فن بیانت بالا باشه ماهانه تازه کارش 3 الی 4 تومن و اما اگه نه شناخته شده ای نه باسواد برو قضاوت اونجا حداقل ماهانه 1.5 میدن من شوهرم وکیل هستند و درامشون بعد از 4 سال وکالت به 5 میرسه

به نظر من شما اشتباه می کنید چون عموی من در بهترین وضع ممکن زندگی میکنه و اگه درامدش به این میزان بود نمیتونست همچین کارها و چیز هایی بخره شما امکان داره شوهرتون برای پس انداز اینگونه گفته باشه در ضمن عموی من خیلی درسش خوب بود و رتبه اش در کنکور بالا بود و الان 5 ساله داره وکالت میکنه و الان به ما میگه من می تونم با همین راحتی که الان دارم خودمو بازنشست کنم و تا اخر عمرم در همچین حالتی زندگی کنم به نظر شما با این مقدار پول میشه همچین کاری کرد؟؟HuhSmile

07-30-2014, 03:33 PM
ارسال: #20
يه كلمه جواب بديد ميزان در آمد وكلا چقدره . تمام

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ بازدید: آخرین ارسال
  استقلال به کانون وکلا باز گردد r.mafakher 1 274 03-13-2014 02:28 PM
آخرین ارسال: mombeinytighen
  تعارض بازرسی بدنی وکلاد دادگستری با اقتضائات حرفه وکلا شادکام 1 658 06-03-2013 01:35 PM
آخرین ارسال: aghasaber
  بی عدالتی در کانون وکلا مزدک58 2 805 02-09-2013 06:54 AM
آخرین ارسال: ghasedak-T
  بررسي موادي از اصلاحيه آئین نامه اجرائی لایحه قانونی استقلال کانون وکلا کاظم داداشی 0 1,288 05-22-2011 10:54 AM
آخرین ارسال: کاظم داداشی
  جایگاه وکلا در امریکا Navaie 0 1,385 05-20-2011 08:21 AM
آخرین ارسال: Navaie
  اختیارات وکلا وکارشناسان در صلح وسازش tohid_rohani70 0 1,148 03-27-2011 10:26 AM
آخرین ارسال: tohid_rohani70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان