امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با طبیعت مخالفیم؟
#1
بنام خدا
آیا با طبیعت مخالفیم؟
یک: چند نفر از نمایندگان مردم در مجلس علاقه خودرا نسبت به نماینده اروپا ابراز کردند وبا ایشان عکس گرفتند .این یک امر طبیعی است .مگر با خوک وسگ عکس گرفته اند؟ او نماینده قاره سبز وانسانی خونگرم است از ایتالیا مانند خود ما ودر مذاکرات هم همراه با ما بوده است .بما احترام گذاشته وآمده اند به کشورمان وباز با احترام برسر خود لچک هم گذاشته اند . چرا بازتاب علاقه نمایندگان به نماینده سیاسی اروپا که خود یک دانشمند سیاسی است با دید منفی نگاه شده است ؟مگر اسلام مهر ومحبتش بر کینه ودشمنی نمی چربد؟. این انعکاس طبیعی مردمی است که  در برخورد با آدمها اینگونه عمل میکنند .مگر رفتار مردم ایران را با توریستها را مشاهده نکرده ایم؟ همه جا که نمیتوان دستوری ومطابق دستوالعمل عمل کرد .به احساسات مردمی بها بدهیم.
دو: دونفر از ورزشکاران ما در کشوری دیگر با ورزشکاران اسرائیلی بازی کرده اند. من ندیدم کسی از حرکت ایشان حمایت کند ولی این اقدام امری طبیعی بود . یک ورزشکار حریف خودرا دوست دارد واورا انسان می شمارد .آیا درست است این جوانان برخلاف طبیعت انسانی ورزشکاران دیگررا تحقیر کنند؟آیا این امر موجب کینه برای آینده نمیشود؟چرا باید مردم از بیان احساس خود بترسند وزندگی ریا کارانه ومتظاهرانه داشته باشند ؟اگر دولت ما موفق شد مساله حجاب ورزشکاران زن را حل کند بیاید با سازمان های ورزشی قراری بگذارد تا اساسا ورزشکاران ما رو درروی ورزشکاران اسرائیلی قرار نگیرد . از این طریق هرگز مساله احساسی وبی حرمتی به یک ورزشکار بدلیل مساله سیاسی روی نخواهد داد.
موارد دیگری هم هست که از اطاله مطلب می گذرم به احساسات انسانی توجه کنیم .بقول روانشناسان خیلی ها هنوز دوران کودکی ونوجوانی وجوانی را طی نکرده اند وما مقصر آنیم بگذارید انسان مسیر طبیعی خودرا طی کند .مخالفت با احساسات مردم جامعه را بسوی ریا وتظاهر سوق میدهد وسالها بعد نتیجه کارمان را می بینیم.اجازه دهیم مردم احساسات خودرا آشکار کنند اگرچه مطابق میل ما نیست نتیجه این کار سودمند است.اجازه دهیم مردم احساسات خودرا آشکار کنند اگرچه مطابق میل ما نیست نتیجه این کار سودمند است.
اجازه دهیم مردم احساسات خودرا آشکار کنند اگرچه مطابق میل ما نیست نتیجه این کار سودمند است.
پاسخ
#2
عکس گرفته اند!!
هر چیزی جایی دارد داداش
نماینده مجلس نماینده کشور و مردم یک کشور هستن اینکه مثل بچه های 20 ساله دونبال اینن که عکس بگیرن کاری صخیف و بی ارزشه.
اینها همه نشان از عقده داشتن و کمبود های فرهنگی و اجتماعی و... است و با افسوس خورد که چنین شخصیت هایی بر منصب قدرت نشسته اند.

طراحی سایت فضای وب لوازم یدکی تویوتا گاز کولر پمپ پمپ آب الکتروموتور الکتروموتور زیمنس الکتروموتور چینی
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان