سلام مهمان عزیز

اگر من را می بینی , این بدان معنی می باشد که هنوز در سایت ثبت نام نکرده یا  وارد نام کاربری خود نشده اید. برای استفاده از انجمن و استفاده از تمامی امکانات آن می بایست در انجمن عضو شوید. عضویت در انجمن رایگان و در کمتر از 30 ثانیه امکان پذیر می باشد.

برای عضویت کلیک کنید : عضویت

برای ورود کلیک کنید : ورود

فن لایحه نویسی
زمان کنونی: 10-25-2014, 11:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: قدرت کرمپور
آخرین ارسال: حقراد
پاسخ 9
بازدید: 12966

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فن لایحه نویسی
05-10-2011, 04:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-13-2011 12:24 AM، توسط قدرت کرمپور.)
ارسال: #1
فن لایحه نویسی
طریقه لایحه نویس وکنترل پرونده قبل از جلسه رسیدگی,درنوشتن لایحه دفائیه چند نکته حائز اهمیت است 1 مطالعه پرونده 2نت برداری از حساستربن مواردقید شده درپرونده 3 اگروکیل خواهان یاشاکی هستید اظهارات متهم یا خوانده دربدو پرونده اواسط واخران مطابقت شود درصورتی که وکیل متهم یا خوانده باشیدعکس قوق عمل شود4 چنانچه شاهدی درپرونده شهادتی داده مطابقت نمودن اظهارات انهادرطول جلسات 5 چهارروز قبل از جلسه کنترل نمودن اخطاریها این بدین خاطر عرض میکنم که اگر نسخه ثانی اخطاریه طرف مقابل به دادگاه ارائه نشده بلافاصله از کلانتری مربوطه درخواست میشود که هرچه زودتر تا قبل از جلسه تقدیم دادگاه کند چون درغیر این صورت جلسه محکمه تجدید میشود6 خوانانوشتن لایحه وخوداری از نکاتی که ربطی به پرونده مفتوحه ندارد 7استدلال محکمه پسند ازموکل واستناد به مواد قانونی .8درمواردی که پرونده حقوقی است دقت کردن از خواسته حواهان با ابطال نمودن هزینه دادرسی چون در بعضی از موارد عدم دقت درچنین مواردی که هزینه کامل باطل نشده باعث تجدید جلسه میشود واین امر باعث اطاله دادرسی میشود9 درصورتی که وکیل مقابل شما است کنترل نمودن تمبر مالیاتی وی: قدرت فن دفاع یک وکیل از موک ل یاموکلین وتکنیک وی دردفاع باعث عدم تضعیع حقوق موکل یاموکلین خود میشودیک وکیل درجلسات دادگاه بایست منظم بادقت وباحوصله تا پایان جلسه حضور داشته باشند چون دیده شده همکاران خوبم در بعضی از جلسات قبل از اتمام جلسه " محکمه رو ترک می کنند واظهار مدارند که بعدا میام امضامیکنم که این چنین حرکاتی برای یک وکیل اینده وزینی نخواهد داشت اگر اصل براین بگذاریم که همکاران محترم تداخل جلسات دارند باید قبل از جلسات برنامه ریزی کنند که درجلسه مهمتر حضور فیزیکی داشته باشند ودر دیگر جلسه لایحه دفاعیه تقدیم دادگاه کنند همکاران عزیزم که تازه قدم در جرگه وکالت گذاشته اند انهارو ارشا د میکنم در دفاع دقت لازم وباهوشیاری کامل عمل کنند در غیر این صورت از شما قطع اعتماد میکنند موفق باشید. کرمپور

آموخته ام.که خداوند همه چیزرا در یک روزنیافریدپس چه چیز باعث شد که من بیندیشم میتوانم همه چیز را در یک روزبه دست بیاورم.قدرت کرمپور وکیل پایه یک دادگستر ی ومشاور حقوقی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط horaman ، mordade55 ، shahran ، mehdi-gh ، mehranm1000 ، بانوآریایی ، دادور97 ، pegahsoltanian

01-13-2012, 11:49 PM
ارسال: #2
RE: فن لایحه نویسی
ادمی که تو مسائل ماهوی مسلط باشه لایحه نوشتن واسش کاری نداره

دردنیایی که برای یک تکه سیب همه بهشتیان زمین گیرشده اند چه انتظار غریبی است عدالت
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 سپاس شده توسط lmb ، بانوآریایی

01-24-2012, 09:22 PM
ارسال: #3
من وکیل نیستم ولی با نظرات موافقم ضمن اینکه همیشه برخی نکنیک ها را نمیتونی در مسایل ماهوی جستجو کنی.

01-24-2012, 09:57 PM
ارسال: #4
من که تاحالا از شیوه نتیجه خوبی گرفتم

دردنیایی که برای یک تکه سیب همه بهشتیان زمین گیرشده اند چه انتظار غریبی است عدالت
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 سپاس شده توسط lmb

03-20-2013, 07:42 AM
ارسال: #5
لطفا کتابی مفید در زمینه لایحه نویسی به من پیشنهاد کنید . با تشکر از دوستان

03-20-2013, 02:25 PM
ارسال: #6
بسمه تعالی - با سلام کتابی بنام اسرار دفاع مولف ژرژ کوهندی رئیس سابق کانون وکلای دادگستریو استاد دانشکده لیون که توسط جناب آقای دکتر ابوالقاسم تفضلی ترجمه و مقدمه بر آن اضافه نموده است همچنین چند جلد کتاب تحت عنوان فن دفاع از آقای احمد فتحی وکیل پایه دادگستری معرفی می گردد. لیکن عنایت داشته باشید با خواندن کتاب های مذکور و امثال آن به هیچ وجه کافی نبوده شاید بتوان چهارچوب لایحه نویسی از آن یاد بگیرید اگر فرصت باشد اختصارا مطالبی که تجربه 15 ساله اینجانب می باشد جهت استفاده شما دوست عزیز و سایر کابران محترم تقدیم خواهم نمود. موفق باشید

نبیند مدعی جز خویشتن را که دارد پرده پندار در پیش
گرت چشم خدابینی ببخشند نبینی هیچ‏کس عاجزتر از خویش
سعدی « ره»
 سپاس شده توسط homayeshiraz ، بانوآریایی ، pegahsoltanian

07-25-2013, 11:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-25-2013 11:10 PM، توسط قدرت.کرم.پور.)
ارسال: #7
[quote='جعفرنیا' pid='5936' dateline='1327429655']
از کدوم شیوه؟
از کدوم شیوه؟

نبرد های زندگی همیشه به نفع قویترین ها و سریعترین ها به پایان نمیرسد دیر یا زود برد با کسی است که بردن را باور دارد
 سپاس شده توسط vakilak

11-01-2013, 08:59 AM
ارسال: #8
(07-25-2013 11:08 PM)قدرت.کرم.پور نوشته شده توسط:  [quote='جعفرنیا' pid='5936' dateline='1327429655']
از کدوم شیوه؟
از کدوم شیوه؟

معتقد هستم که رعایت روش و تکنینک های به قدرت دفاعیه های یک وکیل می افزاید که البته مسائل ماهوی هم جای خود را دارد.
با احترام
انوری
 سپاس شده توسط بانوآریایی

09-11-2014, 06:37 PM
ارسال: #9
باسلام جناب اقای کرمپور من تابحال لایحه تنظیم نکردم ویکی ازدوستان من ازبنده درخواست کرده که لایحه ای بنویسم میشه شما لطف کنید وچندنمونه لایحه درخصوص تمکین تقسیط مهریه ولایحه دفاعی ترک انفاق زوج به آدرس ایمیل بنده ارسال کنید بانهایت تشکراز لطف جنابعالیsmr.r.064@gmail.com

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ بازدید: آخرین ارسال
  بیان نکات مهم لایحه جامع وکالت رسمی homayeshiraz 0 697 09-27-2013 07:05 PM
آخرین ارسال: homayeshiraz
  متن نهایی لایحه جامع وكالت دادگستری ( ۲ ) homayeshiraz 0 730 09-27-2013 07:04 PM
  متن نهایی لایحه جامع وكالت دادگستری ( ۱ ) homayeshiraz 0 571 09-27-2013 07:03 PM
  چند نکته درباره لایحه قانون جامع وکالت homayeshiraz 0 545 07-14-2013 01:51 AM
  بررسي موادي از اصلاحيه آئین نامه اجرائی لایحه قانونی استقلال کانون وکلا کاظم داداشی 0 1,335 05-22-2011 10:54 AM
آخرین ارسال: کاظم داداشی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان